Monday, September 30, 2013

Cool KidŠi odinė striukė prie manęs tiesiog lipte prilipo, aš vis rodausi ir rodausi su ja, kiekvieną mielą dieną. Ir džiaugiuosi, kad vėl jaučiu malonumą fotografuojant dienos aprangą. Net ir tada, kai rankos šąla lauke. Kartais nuo visko padaryti pertrauką yra gerai, tada galvelė pailsi ir mintys su kaupu sugrįžta į šviežią ir pravėdintą galvą. Tikiuosi jos greit nedings!
Pirmadienis aiškiai yra labai sunki diena įsivažiuoti į naują savaitę. Daug pamokų, daug darbų, todėl labai gerai yra paprastumas ir aiškumas. Šiandien taip ir atrodžiau. O kad nebūtų nuobodu, tai marškinius nusirengiau ir užsirišau, kaip vaikystėje darydavau lakstydama kieme kai staiga karšta pasidarydavo. Gal visai ir nieko. Dar užsidėjau savo naują fullcapą ir tada jau tikrai cool jaučiausi.

I obviously can't go a day without this leather jacket. I wear it every single day. And I'm happy to be back on blogging, it feels good again to be taking pictures of my outfits. Even if my hands freeze. Sometimes it's okay to take a break from something, then you can rest and go back on track with a head full of ideas. I hope they won't go away fast!
Monday is a very hard day for me and I guess for all of you. I have a lot of classes and works to do so that's why I usually wear basic clothes to keep it simple and easy. That's how I looked today. I chose to tie up this checked shirt on my waist just like I did when I was a little girl and used to play outside with other kids. And I also wore my new fullcap. It felt pretty cool.

LEATHER JACKET ZARA, SKINNY JEANS GINA TRICOT, ANKLE BOOTS VICONT, CHECKED SHIRT GAP, CARDIGAN VERO MODA, FULLCAP NEW YORKER

10 comments:

 1. Kaip visada puikiai. :)

  http://symbafashion.blogspot.com/2013/03/find-symba-on-facebook.html

  ReplyDelete
 2. Your boots, jacket, jeans, cap, just love it :)

  http://ladyayla.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Cool layering.
  http://halielandry.blogspot.com/

  ReplyDelete