Wednesday, February 12, 2014

Wool Coat

1

Jaučiau, kad ilgai nieko nerašiau ir nieko nerodžiau. Bet kad nuo paskutinio įrašo prabėgo jau šiek tiek daugiau nei mėnuo - savo akimis negaliu patikėti. Tas laikas taip greit bėga. Žiūrėk jau vasaris įpusėjo, tuoj jau ir pavasaris pas mus atskubės. O kol jis dar kažkur visai netoli, atrodo lyg už kampo tykotų, aš radau labai fainą vilnonį oversized paltą, kuriuo kol kas galiu pasidžiaugti. Ir po nelemto šalčio, kuris visus užspaudęs buvo (net į blogą neprisiverčiau nieko parašyti), išsitraukti rudeninius/pavasarinius aulinukus ir jais pasidžiaugti - neabejotinai geriausias jausmas. Šiandien ėjau gatve ir šypsojausi, nes ir man dangus atsilygino tuo pačiu.
Ir atleiskite už mano plaukus, visaip bandau juos atsiauginti, net nebežinau kokia jų spalva. Matyt žiemai atsisveikinus ir atėjus naujam sezonui ir šilumai, reiks bėgti ir atsinaujinti.

I feel like it's been a while since I showed you something on here but that it's been more than a month??? I can't believe it with my eyes. Time flies so fast, it's already the middle of February, it seems like spring is coming. But while it's stuck somewhere around the corner I enjoy this nice wool oversized coat which I bought recently. And after this horrible freezing cold that happened to us (I couldn't even make myself to post on blog), it feels amazing to wear my favourite ankle boots. I was walking down the street today with a smile on my smile and the sky did the same in return.
And I'm sorry for my hair, I try to grow them out so I can't even describe what colour they are. I guess by the time winter leaves, it will come time for me to change a little bit.

WOOL COAT THRIFTED, SKINNY JEANS NEW YORKER, ANKLE BOOTS ZARA, BAG ZARA, SCARF THRIFTED

2 3 4
5
facebook instagram lookbook

2 comments: