Wednesday, April 23, 2014

WTF

1

Saulė taip šildo ir kepina, kad atrodo norisi šokt į maudymosi kostiumėlį ir prigult pasidegint. Tačiau po atostogų tenka sugrįžt į senas vėžias, todėl nėra kada ir džiaugtis ta saule. Man, kaip didelei pavasario gerbėjai, patiktų kol kas vaikščioti apsirengus odinukę ar lengvą švarkelį, bet, reikia džiaugtis, kad šilti orai pas mus atklydo, juk lietaus ir šaltuko ir taip nemažai turim. Iš tikrųjų labai gera basomis kojomis įsispirti į laisvus batukus ir lengva palaidine lėkt į lauką.
Šį linksmą megztuką atradau H&M ir užsinorėjau, nes man, ne paslaptis, labai patinka visokie tokie su smagiais užrašais. Geriausiai jis man žiūrėjosi prie šių džinsų, iš kurių gali mane traukt kaip nori - nepavyks. Prilipo ir viskas. O ką jau kalbėt apie slip-on batelius... :)


It has been so sunny and warm these days that all you want is enjoy some sunbath wearing nothing but swimwear. Anyway, spring break is over and we have to back on this routine so there is no time for that sadly. I am such a big fan of spring but as much as I would like to still wear my leather jacket or any other jacket I guess I just need to enjoy this warmth because we don't have much of that. It actually feels great going out barefoot with light shoes. 
I found this funny sweater at H&M and I couldn't leave it. It's no secret I am in love with clothes with cool words haha. I matched it with these jeans that I just can't stop wearing lately. I'm not even speaking about these slip-on sneakers that I'm addicted to... :)

SWEATER, SLIP-ON SNEAKERS H&M, SKINNY JEANS NEW YORKER, BAG ZARA

2 3 4 5
6

facebook instagram lookbook

2 comments:

  1. gorgeous outfit! x
    http://my--socalledlife.blogspot.com.es/

    ReplyDelete