Tuesday, August 6, 2013

Hot Summer DaysKas seka mane Instagrame matyt žino, kad savaitgalį praleidau Zarasuose ir su visais šėlau festivalyje Galapagai. Dvi dienos praėjo greitai it kelios akimirkos, o įspūdžių tiek daug, kad dar dabar jie visi galvoje dar nesugulę į savo vietas. Kitame įraše šiek tiek akimirkų iš Galapagų ir trumpai apie patį festą, o dabar apie tai, ką matote nuotraukose.
Šiandien vėl karšta ir vėl džiaugiuosi vandenėliu ir draugų kompanija. Kai būna karšta, dažniausiai apsivelku ką nors paprasto ir lengvo, kad nevaržytų ir visai neiškepčiau. Prisiminiau šią pusiau lininę suknelę, apsimoviau batelius ir pirmyn prie upeliuko. Aš šią vasarą už paprastumą.


Those who are following me on Instagram may noticed that I spent this weekend in Zarasai and had fun in Galapagai music festival. These two days were amazing and went by sooo fast and I still have a lot of stuff going on on my mind. I'll tell you some more about it in next post and will show some pictures, but right now let's talk about these pictures.
It was hot again today and I was enjoying cold river's water and friends' comapany. I usually wear something light and simple when it's hot so I can easily move. I remembered I have this half linen dress, I dressed it up along with loafers and went by the river. I say yes to simple outfits this summer.

LINEN DRESS LINDEX, LOAFERS TAMARIS, BAG PULL&BEAR


6 comments:

 1. your blog and style are great - lovely dress <3

  www.fashion-form.blogspot.co.uk

  xx

  ReplyDelete
 2. Tes petits mocassins sont vraiment très jolis!!!Et j'adore ton sac!!
  xx
  Jade


  http://leblogmodedejadounette.over-blog.com

  ReplyDelete
 3. nice look !;)
  xx
  http://daraofficial.blogspot.com/

  ReplyDelete